Aktuality

Sportovně-naučná stezka

1.9.2018 start od 9 do 10 hodin na nádvoří zámku, ukončení v Lišťovině. Procházka s plněním zábavných úkolů z historie města, přírody i sportovních disciplín, ukázky výcviku psů apod.

Podzimní kurz základní poslušnosti

16.9.2018 bude zahájen podzimní kurz základní poslušnosti. Účastníci kurzu absolvují celkem deset lekcí, kde budou seznámeni se základy výchovy a výcviku psů. Kurz bude probíhat každou neděli od 10:00h na cvičišti "Lišťovina". Zájemci o kurz, hlaste se na tel.čísle 737 425874, nebo osobně na cvičišti v Lišťovině, každou neděli od 9:00h.

Školení instruktorů výcviku

16.6.2018 proběhlo na cvičišti Zko Jaroměř "Školení instruktorů výcviku" zakončené závěrečným přezkoušením.Školení úspěšně absolvovali naši členové Smrček P., Takács M., Hlavsová P. , Čechura Z..

 Jarní kurz základní poslušnosti          

31.3.2018 byl ukončen příjem přihlášek do Jarního kurzu základní poslušnosti. Účastníci kurzu absolvují celkem deset lekcí, kde budou seznámeni se základy výchovy a výcviku psů. Kurz probíhá každou ne-děli od 10:00h na cvičišti "Lišťovin.a". Zahájení kurzu je  1.4.2018

Školení krajských a svazových kladečů

24.3.2018 proběhlo na cvičišti Zko Veřovice "Školení krajských a svazových kladečů" , zakončené závěrečnou zkouškou. Zkoušku krajského kladeče úspěšně složili naši členové Stuchlík V., Takács L., Takács M. a Hlavsová P.

V září roku 2018 oslaví Zko Opočno 25 let od založení

V září letošního roku oslavíme čtvrt století činnosti naší organizace.V rámci oslav se uskuteční na našem cvičišti ukázky naší činnosti pro veřejnost.

Spuštění nových webových stránek ZKO Opočno

V dubnu roku 2018 bude spuštěn zkušební provoz nových webových stránek naší organizace. Pravděpodobně v měsíci květnu přejdeme na jejich plný provoz. Původní stránky na adrese :  https://www.zkoopocno.estranky.cz/ budou zrušeny.

V září 2013 oslavila naše organizace 20 let své činnosti

Na oslavách 20 let Základní kynologické organizace v Opočně převzal Jiří Dolejší uznání za dosavadní práci v kynologii.